Sleva na elektrické přístroje, kufříky, nástavce - ZDE

Vaše objednávky si můžete vyzvednout na jakémkoli výdejním místě společnosti Packeta (Zásilkovna). Výdejní místa pro osobní vyzvednutí se nacházejí téměř ve každém městě. Packeta momentálně nabízí více než 1100 výdejních míst a více než 1000 Z-BOXů pro osobní vyzvednutí.

Najděte si své nejbližší místo pro osobní vyzvednutí.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Co je Zásilkovna?

Packeta je sdružení různých obchodů, trafik, benzínových pump a skladů, která mají s Packeta dohodnutou spolupráci ohledně vydávání zásilek. Můžete si nechat zásilku doručit do jednoho z výdejních míst nebo do Z-BOXu. Tak si můžete zásilku vyzvednout v blízkém okolí.

Cena poštovného pouze 50 Kč.

Balíček byl doručen na vaše vybrané výdejní místo, kde si ho můžete osobně vyzvednout a zkontrolovat zboží před platbou.

Doprava je zdarma při nákupu nad 1000 Kč.

Jaké jsou největší výhody používání Zásilkovny?

  • Nízká cena poštovného
  • V případě nákupu z našeho e-shopu máte možnost zásilku rozbalit a prověřit její obsah před platbou.

Doručení zásilky na vaše vybrané výdejní místo:

Po doručení zásilky na vaše vybrané výdejní místo vám bude zaslána SMS zpráva a e-mail s heslem. Od tohoto okamžiku si ji můžete kdykoli do 7 dní vyzvednout na vašem vybraném výdejním místě.

Standardní doba uložení zásilky je 7 dní. Pokud nestihnete zásilku vyzvednout, je možné ji nechat prodloužit až na 21 dní.

Doručení zásilky do Z-BOXu. Co je to Z-BOX?

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo, které je otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zde si můžete vyzvednout zásilku bezkontaktně, včetně možnosti provádět výdej uprostřed noci. K otevření Z-BOXu slouží mobilní aplikace Packeta.

Počkejte na informaci, že kurýr doručil zásilku do vybraného Z-BOXu. Poté na svém mobilním zařízení zapněte aplikaci Packeta, GPS a Bluetooth. Samotný box se automaticky otevře, a zásilka je vaše! Máte 2 kalendářní dny na vyzvednutí zásilky, s možností prodloužení o 1 den.

Jak poznáte pobočku Zásilkovny?

Všechny pobočky jsou označeny logem Packeta ve formě nálepek v oknech nebo dokonce vlajkami s logem.

Označení zásilkovnyOznačení zásilkovny